Skip to main content

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, her adımımızda...

Dünya genelinde ihracat rakamlarımızı her geçen sene daha da arttırarak ülkemize katma değer sağlıyoruz. Tabi ki bunu yaparken dünyayı korumak ve gelecek nesillere temiz bir dünya sağlamak esas hedefimiz.

Yeni dünya düzeninde sadece üretmek değil, temiz üretimin asıl mesele olduğuna inanıyoruz. Bundan dolayı karbon izimizi olabildiğince aşağı çekmek ve sürdürülebilir kumaşlar üretmenin yeni yollarını sürekli araştırıyor, takip ediyor ve bu konuda kafa yoruyoruz.

Konu sürdürülebilirlik olduğu zaman tüm dünyanın standardı haline gelmiş iplik markaları üretim portföyümüzde yer almakta. Repreve, Ecovero, Naia, Viloft ve Sorona gibi işbirlikçilerimiz sayesinde ürünlerimiz sürdürülebilirlik konusunda dünya giyim markalarından her daim geçer not alıyor.

Her yıl üretimlerimizle tonlarca plastiğin ve atığın dönüşmesine sebep oluyor, CO2 emisyonlarının azalmasında pay sahibi oluyoruz. Yenilenebilir, doğal kaynaklarla yarattığımız koleksiyonlarımız bu yüzden hem gözlerin hem de kalplerin beğenisini kazanıyor.