Skip to main content

Hakkımızda

Yenilikçilik ruhunu koruyarak kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

EMR TEKSTİL SAN VE TİC. A.Ş

EMR Tekstil, küresel çapta itibarlı, çevreye ve etik değerlere önem veren saygın hazır giyim markalarıyla tasarım, üretim, lojistik alanlarında, güncel ihtiyaçlara yönelik yaratıcı projelerle çözüm ortaklığı gerçekleştiren bir konfeksiyon sanayi şirketidir.

2002 yılında Darıca da kurulmuş olan EMR’ nin 2019 yılı üretim hacmi, dokuma konfeksiyonun da aylık 100.000 ust dıs giyim (outerwear) adetlerine ulasmıstır.
Yönetim ofisi ve iç üretim ünitelerinde 150 çalışanı olan EMR Ailesi fason üretim üniteleri ve tedarikçileri de dahil edildiğinde yaklaşık 700 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Kuruluşundan bugüne, müşterilerinin ve iş ortaklarının desteği ve güveniyle sürekli olarak gelişen EMR, surekli gelisim ilkesine inanarak yeni hedeflerine sağlam ve dinamik adımlarla yürümektedir. EMR, iş ortaklarının güvenlerine layık olmaya çalışırken sosyal sorumluluklarının bilinciyle faaliyetlerini sürdürmektedir. EMR nin hedeflerindeki önceliği, genel yasama ve dogaya saygı ile vizyonu dogrultusunda ilerlemektir.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenlerine layık olarak insana, sosyal yasamımıza ve dogaya karsı sorumluluklarımızı yerine getirerek sürekli gelişmektir.

Vizyonumuz

Hazır giyim sektöründeki saygın markaların moda ürünlerini, dinamik bir şekilde üreterek, surekli gelisim ilkesi ile küresel çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

  • Sorumluluk
  • Kaliteli Hizmet
  • Uzmanlık
  • Birliktelik
  • Yaratıcılık
  • Çözümlerde Özgünlük
  • Güvenilirlik
  • Teknolojik Alt Yapı

İlkelerimiz

Hizmet çeşitliliği ve kalitesini yükseltip; kalite, fiyat, ve güvenilirlikle, müşteri tatmini sağlamak temel amacımızdır. Kalitenin sürekli iyileşmesi için tüm çalışanların katılımı, eğitimi ve memnuniyetinin sağlanması esastır. Bizler müşterilerimize sağlamış olduğumuz yüksek kaliteli hizmetlerle, lojistik sektörünün hizmet standartlarını yükseltme öncülüğünü elimizde tutmanın gurur ve mutluluğu ile müşterilerimize hizmete devam etmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.